Collega's in actie tijdens eerste padeltoernooi

10 november 2025

Aangezien de nieuwe padelhal van Peakz Padel vlak naast ons kantoor is geopend, werd er vanuit Fit de Klok rond het eerste padeltoernooi georganiseerd. Fit de Klok rond is een initiatief vanuit KlokGroep om vitaliteit en een gezonde levensstijl onder collega’s te stimuleren.

Op 4 november trapten we het toernooi af met een King of the Court-avond. Na het werk trokken collega’s hun sportkleding aan en verzamelden zich op de baan voor een laagdrempelige, maar fanatieke kennismaking met padel.

Tijdens deze avond speelden de deelnemers korte wedstrijdjes tegen steeds wisselende tegenstanders. Zo konden we op een speelse manier het niveau inschatten, terwijl iedereen flink in beweging kwam. Zowel ervaren padellers als collega’s die voor het eerst een racket vasthielden waren van de partij. Natuurlijk was er na afloop ruimte voor een drankje en napraten.

Padelcompetitie

Na de King of the Court avond konden collega’s zich direct inschrijven voor de padelcompetitie die gespeeld zullen worden op dinsdagavonden na het werk. Dit maakt het sporten naast het werk net een stukje makkelijker. De deelnemers worden ingedeeld onder “Beginner” of “Gevorderd” tijdens de verdere competitie. Of je nu in het beginnerspoule meespeelt of in de finale belandt, meedoen en in beweging komen is waar het uiteindelijk om draait.

Of je nu in het beginnerspoule meespeelt of in de finale belandt, meedoen en in beweging komen is waar het uiteindelijk om draait.
Padeltoernooi 4nov

Padeltoernooi 4nov

Padeltoernooi 4nov

Padeltoernooi 4nov

Padeltoernooi 4nov

Padeltoernooi 4nov

Padeltoernooi 4nov

Padeltoernooi 4nov

IMG_0839

Nieuwsoverzicht
Deel dit verhaal