Rob Jans promoveert naar directeur Bouwconcepten
Bij de start van dit nieuwe jaar heeft onze collega Rob Jans een welverdiende promotie gemaakt naar directeur Bouwconcepten bij Van de Klok.
Rob Jans is in 1998 gestart als werkvoorbereider bij Van de Klok, dat in die tijd nog Klok Druten Bouw heette en groeide door naar projectleider. In die rol raakte Rob in 2008 betrokken bij de ontwikkeling van BaseHome; ons bouwconcept voor betaalbare, duurzame grondgebonden woningen voor diverse doelgroepen.
In 2013 heeft Rob samen met Stefan van Duijnhoven, Van de Klok Wonen opgericht. Een divisie die zich volledig richt op het ontwikkelen, realiseren en verkopen van BaseHome-woningen. Rob werd Manager Wonen en kreeg in 2017 de titel adjunct-directeur. Samen hebben ze de organisatie vormgegeven tot wat het nu is.
Inmiddels zijn we als totale organisatie met een kleine 250 medewerkers getransformeerd van aannemer naar een regisseur van grootschalige integrale bouwprojecten. Onze innovaties staan niet stil. Het is dan ook onze ambitie om voorop te lopen in de markt. BaseHome is niet meer ons enige bouwconcept. Voor gestapelde bouw passen we ons concept Wonivo toe en de Optimaat is ons prefab bouwconcept.
Met Rob aan het roer van onze bouwconcepten creëren we tot en met de realisatie van deze projecten een aanspreekpunt die vanaf het eerste moment betrokken is bij onze conceptontwikkelingen.
Wij wensen Rob veel succes toe in zijn nieuwe functie. Een mooie stap in zijn carrière én om de voorgenomen groei van onze organisatie verder vorm te geven.
Gerelateerde artikelen
Sportieve introductiemiddag nieuwe collega's in De Goffert
Geslaagde middag met sport, spel en gezelligheid voor 36 nieuwe medewerkers van Van de Klok, Novaform en de holding.
HAN studenten op bedrijfsbezoek bij Van de Klok
Drie eerstejaars studenten namen een kijkje in de keuken van Van de Klok.
KlokGroep genomineerd voor Familiebedrijven Award
De Familiebedrijven Award wordt jaarlijks uitgereikt aan een excellerend Nederlands familiebedrijf.